Hakkımızda

Sincan Düğün Salonu

sincan düğün salonu
Hakkımızda

Sincan Düğün Salonu: Aksel Düğün Salonu

Yenilenen yüzü ve yeni vizyonu ile Sincan- Törekent mevkiinde hizmet vermeye başlayan Aksel Balo & Düğün Salonları olarak, modern mimarimiz ve deneyimli kadromuz ile siz değerli misafirlerimizin en özel günlerini mutlu hatıralara beraber çevirmeyi hedeflemekteyiz.

 

aksel düğün balo

Organizasyonlarımız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillenebilmekte ve müşteri memnuniyetini ön plana alarak “Her organizasyon doğası gereği eşsizdir” ilkesi ile hareket etmekteyiz.

Açılır-kapanır salon seçeneği, otomatik havalandırma sistemleri, modern servis takımları, yeni nesil ses-görüntü sistemleri ve profesyonel servis ekibimiz ile düğün, nikah, kına, balo, sünnet, toplantı ve Din’i organizasyonlarınızı; Aksel Balo & Düğün Salonları farkıyla gerçekleştirin.

 

Daha fazla bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

Çiftler Ne Diyor?

sincan düğün salonu
Kübra Nur Bulut

29 Mayıs'ta nişanım oldu her şey o kadar güzeldi ki garsonların şefin ilgileri çok güzeldi bir an bile yalnız bırakmadılar hep yanımızdalardı her şey için çok teşekkür ederim

sincan düğün salonu
Helin Arıkan

Düğünümüzü 1 ay önce bu salonda yaptık. Ben ve eşim her şeyden çok memnun kaldık. Çalışanlar gayet hızlı ve güler yüzlüydü. Davetli sayımız çok olmasına rağmen çalışanlar hepsiyle teker teker ilgilendi. Davetlilerimizin hiçbiri otopark sıkıntısı yaşamadı. Salon büyük ve ferahtı. Her şey istediğimiz gibiydi. Tüm çalışanlara teşekkür ederiz.

sincan düğün salonu
Simanur Yerlitaş

25 haziranda kınamızı gerçekleştirdik. Herşey muazzamdı. Kesinlikle önereceğimiz bir salon.. İsteklerimizin hepsi fazlası ile karşılandı

sincan düğün salonu

Adresimiz

Törekent Mah. 281 Cad. M.D.M. İş Merkezi No:102/E  Sincan/ANKARA

sincan düğün salonu

Telefon

sincan düğün salonu

E-Posta

aksel@sincandugunsalonu.net

aksel düğün balo

İLETİŞİM:

AKSEL DÜĞÜN SALONU

Adresimiz: Törekent Mah. 281 Cad. M.D.M. İş Merkezi No:102/E  Sincan/ANKARA

merhaba

PERİNİN SUNDUĞU ÖZEL FIRSATI YAKALADIN.

20% İNDİRİMİ

Sincan Düğün Salonu