Hizmetlerimiz

Sincan Düğün Salonu

Dügün-Nisan Organizasyonları

Sincan Düğün Salonu | Aksel Düğün Balo Salonu

“Evlilik, iki kişinin yaşam süresi boyunca attıkları en kıymetli imzadır. İçinizden gelecek mutlu günlere odaklanmanız için, deneyimli ekibimiz tarafından önemli bir görev olarak değerlendirilmektedir. Sanatçı ekibimiz sayesinde, mutlu anlar yeni nesil ses ekipmanlarımız, zarafetinizi resminize yansıtmak için çabalayan fotoğraf kadromuz ve hızlı servis araçlarımız ile daha farklı bir vizyonla güvenlik anlayışına sahip olunur. Siz sadece nikah memuruna “EVET” demeniz yeterli; AKSEL BALO & DÜĞÜN SALONLARI, geri kalan her şey için garanti ediyor. Daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen bize ulaşın.”

Muhteşem Bir Ambiyans

Harika bir Atmosfer

Geniş Salonlar

Büyük Otopark Alanı

Kına Organizasyonları

Sincan Düğün Salonu | Aksel Düğün Balo Salonu

“Kına, bir İLK için mutlu gözyaşıların döküldüğü bir SON olarak görülür. Bu, kimi zaman ayrılıkların ve haneye varan mutlu haberlerin söylendiği anlamlı bir duygu yüklü ifade olabilirken, diğer zamanlarda ise bayanlar arası eğlencenin göstergesi olarak sunulur. Genç çiftlerimiz için bu acı tatlı günde; gelin hanım için giyim takım ve kaftan, kına taht ve minderleri, nedime kostümleri ve meşale gösterileri dahil organizasyona destek veriyoruz. Hem üzgün hem de neşeli Kına Organizasyonlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.”

Toplantı - Yemek - İftar Organizasyonları

Sincan Düğün Salonu | Aksel Düğün Balo Salonu

“Her anlamda özel deneyimler yaşamak isteyebilirsiniz; bir meslek grubuna sunum yapmak, arkadaşlarınızla ağırlamak veya dostlarla iftar sofrasında buluşmak. Bizimle birlikte, AKSEL BALO & DÜĞÜN SALONLARI olarak geniş menü seçenekleri ve muhteşem mutfağımızla iş toplantılarınız, yemekleriniz, sunum ve tanıtım etkinlikleriniz ve iftar organizasyonlarınız başarla gerçekleşir. Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.”

En İyi Fiyatlar

Modern Dekorasyon

Aile ile bir arada

Mutlu ve gururlu bir an

Sünnet Organizasyonları

Sincan Düğün Salonu | Aksel Düğün Balo Salonu

“Sünnet tahtı, minderleri, padişah koltuğu, palyaço ve sanatçı hakkında siz değerli misafirlerimize özel bir Sünnet düzenlemek ister misiniz? Aksel Balo & Düğün Salonları olarak seçtiğiniz menüye ek olarak tüm ihtiyaçlar için hizmetinizdeyiz. Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.”

Evlilik, ömür boyu sürecek olan en değerli sözleşmedir. AKSEL BALO & DÜĞÜN SALONLARI olarak; bu özel gününüzü en değerli görevimiz olarak kabul ediyoruz. Mutlu bir EŞ adımı veren deneyimli ekibimiz, zarafetin henüz keşfedilmemiş resmini ortaya çıkaracak fotoğraf ekibimiz, yenilikçi ses sistemlerimiz ve hızlı servis araçlarımız ile size etkin bir deneyim sunuyoruz. Sizin tek yapmanız gereken nikah memuruna “EVET” demek: Geri kalan her şey bize ait! İlk adımlar için, mutlu-mutsuz her an Kına Organizasyonlarımıza danışabilirsiniz. İş toplantılarınız için de, yönetim toplantıları için de ve hem eğlenceli hem de anlamlı iftar organizasyonları için de AKSEL BALO & DÜĞÜN SALONLARI’ndan destek alabilirsiniz. Kutsal Sünnet törenleri içinde; koltuk tahtları ve minderler ile palyaço sanatçısından seçtiğiniz menüye kadar her şeyi bize emanet edebilirsiniz. Lütfen daha fazla bilgi için irtibata geçin!

sincan düğün salonu

Adresimiz

Törekent Mah. 281 Cad. M.D.M. İş Merkezi No:102/E  Sincan/ANKARA

sincan düğün salonu

Telefon

sincan düğün salonu

E-Posta

aksel@sincandugunsalonu.net

aksel düğün balo

İLETİŞİM:

AKSEL DÜĞÜN SALONU

Adresimiz: Törekent Mah. 281 Cad. M.D.M. İş Merkezi No:102/E  Sincan/ANKARA

merhaba

PERİNİN SUNDUĞU ÖZEL FIRSATI YAKALADIN.

20% İNDİRİMİ

Sincan Düğün Salonu